Ons team

Het team van HEBO Maritiemservice B.V. bestaat uit een gevarieerde groep vakmensen met een grote passie voor hun werk. Terwijl de een uitblinkt in engineering, staat de ander bekend als een échte aanpakker of als technische duizendpoot. Al deze talenten samen vormen een veelzijdig team dat keer op keer de állerbeste oplossing wil bieden.

Unieke mix

Onze unieke mix van specialisaties zorgt ervoor dat het team van HEBO Maritiemservice op iedere situatie is voorbereid. Onze vakmensen zijn enorm gedreven en willen de beste in hun vak zijn. Deze passie, gecombineerd met een gezonde werksfeer en jarenlange werkervaring, resulteert in een hechte groep medewerkers die geen enkele uitdaging uit de weg gaat.

Betrouwbaar en altijd standby

Onze opdrachtgevers noemen ons keer op keer een ‘partner waar je op kunt bouwen’. We hebben aan een paar woorden genoeg en gaan net zo lang door totdat de situatie volledig onder controle is. Met name in de calamiteitenbestrijding zijn continue bereikbaarheid en korte lijnen essentieel. Daarom kunt u ons 24 uur per dag, 365 dagen per jaar bereiken en spreekt u altijd rechtstreeks met één van onze incidentencoördinators. Kiest u voor HEBO, dan kiest u voor 100% zekerheid.

Bekijk al ons materieel ››

Directie

team-hebo-maritiemservice-henk-bonsink.png

Henk Bonsink (CTO)

+31 (0) 6 53 48 42 23
h.bonsink@hebo.eu

team-hebo-maritiemservice-wiebbe-bonsink.png

Wiebbe Bonsink (CEO)

+31 (0) 6 53 60 76 96
w.bonsink@hebo.eu

team-hebo-maritiemservice-gerrit-bonsink.png

Gerrit Bonsink

+31 (0) 6 13 12 96 46
g.bonsink@hebo.eu

HST

team-hebo-maritiemservice-jaap-scheffer.png

Jaap Scheffer

Senior Commercial Manager

+31 (0) 6 51 38 46 21
j.scheffer@hebo.eu

team-hebo-maritiemservice-niels-reyngoudt.png

Niels Reyngoudt

Sales Manager

+31 (0) 6 21 13 50 52
n.reyngoudt@hebo.eu

team-sjabloon.png

Erik van der Ende

Sales Manager

+31 (0) 6 11 00 82 16 
e.vanderende@hebo.eu

team-sjabloon.png

Shirley Bongaards

Sales Assistant

+31 (0) 6 30 18 02 92
s.bongaards@hebo.eu

team-hebo-maritiemservice-willem-korf.png

Willem Korf

Manager HST

+31 (0) 6 51 78 99 53
w.korf@hebo.eu

team-hebo-maritiemservice-gertjan-peelen.png

Gertjan Peelen

Manager HST

+31 (0) 6 12 74 04 90
g.peelen@hebo.eu

team-sjabloon.png

Erik de Keijzer

Project Manager

+31 (0) 6 53 88 03 73
e.dekeijzer@hebo.eu

team-sjabloon.png

Frans Weerstand

Supervisor

+31 (0) 6 46 29 20 06
f.weerstand@hebo.eu

team-sjabloon.png

Michiel de Wit

Project Manager / Supervisor

+31 (0) 6 22 92 43 70
m.dewit@hebo.eu

team-hebo-maritiemservice-klaas-scheffer.png

Klaas Scheffer

Supervisor

+31 (0) 6 51 80 48 67
k.scheffer@hebo.eu

team-sjabloon.png

Kobus Kramer

Supervisor

+31 (0) 6 10 91 14 61
k.kramer@hebo.eu

OSRT

team-hebo-maritiemservice-carlo-minderman.png

Carlo Minderman

Incident coordinator

+31 (0) 6 20 92 34 37
c.minderman@osrt.nl

team-sjabloon.png

Johan Grinwis

Incident coordinator

+31 (0) 6 31 76 85 20
j.grinwis@hebo.eu

team-hebo-maritiemservice-stefan-van-het-land.png

Stefan van ’t Land

Manager OSRT

+31 (0) 6 12 74 09 79
s.land@hebo.eu

team-sjabloon.png

Joppe Dietz

Manager OSRT

+31 (0) 6 28 88 87 74
j.dietz@hebo.eu

Operations

team-hebo-maritiemservice-toine-roefs.png

Toine Roefs

Senior Operations Manager HST

+31 (0) 6 52 53 82 98
tr@hebo.eu

team-hebo-maritiemservice-nico-de-heer.png

Nico de Heer

Vloot coördinator OSRT

+31 (0) 6 12 74 02 81
nico@osrt.nl

Engineering

team-hebo-maritiemservice-bjorn-bouwens.png

Bjorn Bouwens

Senior Engineer

+31 (0) 6 23 50 52 01
b.bouwens@hebo.eu

team-hebo-maritiemservice-ynze-scheffer.png

Ynze Scheffer

Project Engineer

+31 (0) 6 53 15 13 96
y.scheffer@hebo.eu

team-hebo-maritiemservice-bart-van-rijn.png

Bart van Rijn

Project Engineer

+31 (0) 6 51 48 55 05
b.rijn@hebo.eu

team-sjabloon.png

Max Feenstra

Jr. Project Engineer

+31 (0) 6 13 09 49 10
m.feenstra@hebo.eu

team-sjabloon.png

Nick Jackson

Jr. Project engineer

+31 (0) 6 11 45 39 10
n.jackson@hebo.eu

Accounting and Back Office

team-sjabloon.png

Bernhard van Es

Financieel Manager

+31 (0) 6 27 17 00 15
b.es@hebo.eu

team-sjabloon.png

Maurice van der Spek

Accounting

+31 (0) 38 38 68 180
maurice.spek@hebo.eu

team-hebo-maritiemservice-jenneke-pfieffers.png

Jenneke Pieffers

Back Office

+31 (0) 38 38 68 180
j.pieffers@hebo.eu

team-sjabloon.png

Anouska Boyreau - van Ree

Back Office

+31 - (0)10  21 61 313
a.boyreau@hebo.eu

team-sjabloon.png

Wilma Verhoef

HR Manager

+31 (0) 48 49 25 03
w.verhoef@hebo.eu

Technical Department

team-sjabloon.png

Wiebbe Anne Bonsink

Technical Manager

+31 (0) 6 10 16 36 72
wa.bonsink@hebo.eu

team-hebo-maritiemservice-johan-grinwis.png

Johan Grinwis

Technical Engineer

+31 (0) 6 31 76 85 20
j.grinwis@hebo.eu

team-hebo-maritiemservice-reinier-sol.png

Reinier Sol

TD Zwartsluis

+31 (0) 6 20 32 49 26
r.sol@hebo.eu

Germany

team-hebo-maritiemservice-reimer-druschel.png

Reimer Druschel

Niederlassungsleiter

+49 (0) 17 17 47 96 12
r.druschel@hebo.eu

team-sjabloon.png

Nico Frisch

Project manager

+49 (0)17 02 26 47 79
n.frisch@hebo.eu

SHEQ

team-hebo-maritiemservice-niels-de-jonge.png

Niels de Jonge

SHEQ Medewerker

+31 (0) 6 46 27 81 99
n.dejonge@hebo.eu

Interesse in een samenwerking met ons team?

Maak een afspraak!
Scroll naar boven