Sluit navigatie

Ons team

Het team van HEBO Maritiemservice B.V. bestaat uit een gevarieerde groep vakmensen met een grote passie voor hun werk. Terwijl de een uitblinkt in engineering, staat de ander bekend als een échte aanpakker of als technische duizendpoot. Al deze talenten samen vormen een veelzijdig team dat keer op keer de állerbeste oplossing wil bieden.

Unieke mix

Onze unieke mix van specialisaties zorgt ervoor dat het team van HEBO Maritiemservice op iedere situatie is voorbereid. Onze vakmensen zijn enorm gedreven en willen de beste in hun vak zijn. Deze passie, gecombineerd met een gezonde werksfeer en jarenlange werkervaring, resulteert in een hechte groep medewerkers die geen enkele uitdaging uit de weg gaat.

Betrouwbaar en altijd standby

Onze opdrachtgevers noemen ons keer op keer een ‘partner waar je op kunt bouwen’. We hebben aan een paar woorden genoeg en gaan net zo lang door totdat de situatie volledig onder controle is. Met name in de calamiteitenbestrijding zijn continue bereikbaarheid en korte lijnen essentieel. Daarom kunt u ons 24 uur per dag, 365 dagen per jaar bereiken en spreekt u altijd rechtstreeks met één van onze incidentencoördinators. Kiest u voor HEBO, dan kiest u voor 100% zekerheid.

Bekijk al ons materieel ››

Directie

team-hebo-maritiemservice-henk-bonsink.png

Henk Bonsink (CTO)

+31 (0) 6 53 48 42 23
h.bonsink@hebo.eu

team-hebo-maritiemservice-wiebbe-bonsink.png

Wiebbe Bonsink (CEO)

+31 (0) 653 60 76 96
w.bonsink@hebo.eu

team-hebo-maritiemservice-gerrit-bonsink.png

Gerrit Bonsink

+31 (0) 6 13 12 96 46
g.bonsink@hebo.eu

HST

team-hebo-maritiemservice-jaap-scheffer.png

Jaap Scheffer

Senior Commercial Manager

+31 (0) 6 51 38 46 21
j.scheffer@hebo.eu

team-hebo-maritiemservice-niels-reyngoudt.png

Niels Reyngoudt

Sales & Projectmanager

+31 (0) 6 6 21 13 50 52
n.reyngoudt@hebo.eu

team-hebo-maritiemservice-willem-korf.png

Willem Korf

Project Manager

+31 (0) 6 51 78 99 53
w.korf@hebo.eu

team-hebo-maritiemservice-gertjan-peelen.png

Gertjan Peelen

Project Manager

+31 (0) 6 12 74 04 90
g.peelen@hebo.eu

team-sjabloon.png

Michiel de Wit

Project Manager / Supervisor

+31 (0) 6 22 92 43 70
m.dewit@hebo.eu

team-hebo-maritiemservice-klaas-scheffer.png

Klaas Scheffer

Supervisor

+31 (0) 6 51 80 48 67
k.scheffer@hebo.eu

team-sjabloon.png

Kobus Kramer

Supervisor

+31 (0) 6 10 91 14 61
k.kramer@hebo.eu

team-sjabloon.png

Frans Weerstand

Supervisor

+31 (0) 6 46 29 20 06
f.weerstand@hebo.eu

OSRT

team-hebo-maritiemservice-mark-van-der-meer.png

Mark van der Meer

Manager OSRT

+31 (0) 6 12 74 09 80
.m.meer@hebo.eu

team-hebo-maritiemservice-stefan-van-het-land.png

Stefan van ’t Land

Incident coordinator

+31 (0) 6 12 74 09 79
s.land@hebo.eu

team-hebo-maritiemservice-niels-reyngoudt.png

Niels Reyngoudt

Incident coordinator

+31 (0) 6 21 13 50 52
n.reyngoudt@hebo.eu

team-hebo-maritiemservice-carlo-minderman.png

Carlo Minderman

Incident coordinator

+31 (0) 6 20 92 34 37
c.minderman@osrt.nl

Operations

team-hebo-maritiemservice-toine-roefs.png

Toine Roefs

Senior Operations Manager HST

+31 (0) 6 52 53 82 98
tr@hebo.eu

team-hebo-maritiemservice-nico-de-heer.png

Nico de Heer

Vloot coördinator OSRT

+31 (0) 6 12 74 02 81
nico@osrt.nl

Engineering

team-hebo-maritiemservice-bjorn-bouwens.png

Bjorn Bouwens

Senior Engineer

+31 (0) 6 23 50 52 01
b.bouwens@hebo.eu

team-hebo-maritiemservice-ynze-scheffer.png

Ynze Scheffer

Engineer

+31 (0) 6 53 15 13 96
y.scheffer@hebo.eu

team-hebo-maritiemservice-bart-van-rijn.png

Bart van Rijn

Engineer

+31 (0) 6 51 48 55 05
b.rijn@hebo.eu

Accounting and Back Office

team-sjabloon.png

Bernhard van Es

Financieel Manager

+31 (0) 6 27 17 00 15
b.es@hebo.eu

team-sjabloon.png

Maurice van der Spek

Accounting

+31 (0) 38 38 68 180
maurice.spek@hebo.eu

team-sjabloon.png

Jenneke Pieffers

Back Office

+31 (0) 38 38 68 180
j.pieffers@hebo.eu

team-hebo-maritiemservice-gerdien-van-der-meer.png

Gerdien van der Meer

Back Office

+31 (0) 38 38 68 180
gerdien@osrt.nl

team-hebo-maritiemservice-jorina-mijster.png

Jorina Mijnster

Back Office

+31 (0) 38 38 68 180
j.mijnster@hebo.eu

team-hebo-maritiemservice-joan-noort.png

Joan Noort

Technical Department

team-sjabloon.png

Wiebbe Anne Bonsink

Technical Manager

+31 (0) 6 10 16 36 72
wa.bonsink@hebo.eu

team-hebo-maritiemservice-johan-grinwis.png

Johan Grinwis

Technical Engineer

+31 (0) 6 31 76 85 20
j.grinwis@hebo.eu

team-hebo-maritiemservice-reinier-sol.png

Reinier Sol

TD Zwartsluis

+31 (0) 6 20 32 49 26
r.sol@hebo.eu

Germany

team-hebo-maritiemservice-reimer-druschel.png

Reimer Druschel

Niederlassungsleiter

+49 (0) 17 17 47 96 12
r.druschel@hebo.eu

team-sjabloon.png

Nico Frisch

Project manager

+49 170 22 64 779
n.frisch@hebo.eu

SHEQ

team-hebo-maritiemservice-niels-de-jonge.png

Niels de Jonge

+31 (0) 6 46 27 81 99
n.dejonge@hebo.eu

Interesse in een samenwerking met ons team?

Maak een afspraak!

Certificeringen

VCA HEBO MaritiemservicePrestatieladder HEBO Maritiemservice

Social Media

Blijf up to date door ons te volgen!

Youtube HEBO MaritiemserviceFacebook HEBO MaritiemserviceTwitter HEBO Maritiemservice

Contact

Stouweweg 17 – 19
8064 PD  ZWARTSLUIS

Telefoon +31 (0)38 - 38 68 180
E-mail info@hebo.eu

Scroll naar boven